KONST / Litografier / Färglitografi 16306197

nr 1630 6197

Färglitografi

Jan Cremer. Signerad, daterad 69, Hot dog, mm50x71 cm, yttermått inklusive ram: 57x78 cm

Kondition: med dedikation

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:24:04